Hier komen de laatste 3 forum topics
te staan waarop je hebt gereageerd.
+ Plaats shout
Anoniem
Ik nomineer Lamby en mijzelf als beste iv vp koppel xx
0 | 0 | 0 | 0
0%
Om mee te kunnen praten op het forum dien je ingelogd te zijn.Nog geen account? Klik hier om een gratis account aan te maken.

> Sluiten
Helper
16 van de 24 sterren behaald

Forum

Algemeen < Algemeen
waar kun je lekkere appels kopen
XRyuk
Straatmuzikant



en welke zijn er allemaal lekker

ik hou van appels maar ik weet niet welke er allemaal lekker zijn en waar je die koopt
help
Tam
Wereldberoemd



Pink Lady is mn fave 
Account verwijderd




plant een boom
Account verwijderd




Ga naar de lidl en haal die rode/gele appels. Die zijn lekker. Alleen je moet niet te veel kopen want soms komen er vet snel rotte plekken in
XRyuk
Straatmuzikant



SexyBlueUnicorn schreef:
Ga naar de lidl en haal die rode/gele appels. Die zijn lekker. Alleen je moet niet te veel kopen want soms komen er vet snel rotte plekken in
wat kosten die @SexyBlueUnicorn 
Account verwijderd




xRyuk schreef:
SexyBlueUnicorn schreef:
Ga naar de lidl en haal die rode/gele appels. Die zijn lekker. Alleen je moet niet te veel kopen want soms komen er vet snel rotte plekken in
wat kosten die @SexyBlueUnicorn 
30 cent per stuk ofzo. Kost niets bij de lidl man. als je goedkoop wilt eten moet je bij de lidl zijn. Kwaliteit is over het algemeen gewoon gelijk aan dat van de AH of Jumbo
XRyuk
Straatmuzikant



SexyBlueUnicorn schreef:
xRyuk schreef:
SexyBlueUnicorn schreef:
Ga naar de lidl en haal die rode/gele appels. Die zijn lekker. Alleen je moet niet te veel kopen want soms komen er vet snel rotte plekken in
wat kosten die @SexyBlueUnicorn 
30 cent per stuk ofzo. Kost niets bij de lidl man. als je goedkoop wilt eten moet je bij de lidl zijn. Kwaliteit is over het algemeen gewoon gelijk aan dat van de AH of Jumbo
oh leuk dan ga ik daar even kijken en een berg appels kopen
Account verwijderd




xRyuk schreef:
SexyBlueUnicorn schreef:
xRyuk schreef:
wat kosten die @SexyBlueUnicorn 
30 cent per stuk ofzo. Kost niets bij de lidl man. als je goedkoop wilt eten moet je bij de lidl zijn. Kwaliteit is over het algemeen gewoon gelijk aan dat van de AH of Jumbo
oh leuk dan ga ik daar even kijken en een berg appels kopen
Hahahah volgens mij is het per kilo ofzo nog geen 2 euro
Plaats een reactie
Reageer
Om nieuwe berichten te laden: ingeschakeld